Akademia Malucha
słoneczny kąt


Kadra

Opiekę nad dziećmi sprawują doświadczone osoby z wykształceniem pedagogicznym –
z ukończoną szkołą opiekunek dziecięcych oraz studiami pedagogicznymi.
Nie są to osoby przypadkowo zatrudnione, za wszystkie jesteśmy w stanie poręczyć.
Znają doskonale potrzeby najmłodszych, pracę z nimi nie traktują jak obowiązku lecz jako przyjemność.

 

 

ciocia Renia

Jestem magistrem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim, studiowanej w Wyższej Szkole Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach.

Wcześniej ukończyłam studia pedagogiczne w zakresie Pedagogika społeczno –opiekuńcza na Akademii Pedagogicznej w Krakowie, kurs podstawowej pierwszej pomocy przedmedycznej i kurs kierownika wycieczek szkolnych. Pracowałam jako niania, wyjeżdżałam na obozy letnie z dziećmi.

Prywatnie jestem mamą 3-letniego Maćka.
Z Akademią Malucha związana jestem od samego początku jej działalności.

Renata Baran

ciocia Aga

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
Ukończyłam tam pedagogikę społeczno- opiekuńczą.
Obecnie studiuję w Wyższej Szkole Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach na kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Z dziećmi pracuję właściwie od początku studiów. Zanim zaczęłam pracować w Akademii Malucha najpierw pracowałam jako niania. W czasie studiów miałam okazję odbywać praktyki w różnych placówkach oraz staż w Przedszkolu nr 1 w Sułkowicach, gdzie pracowałam przez 7 miesięcy. Brałam udział także w różnych kursach ( kurs wychowawcy kolonijnego, kurs pierwszej pomocy).

W Akademii Malucha jestem opiekunką w najmłodszej grupie wiekowej (od 4 miesiąca do 2 lat). Czuwam nad ich bezpieczeństwem , uczę je poznawać świat już od pierwszych miesięcy życia. Uczymy się wymawiać pierwsze słowa i  stawiać pierwsze kroki.
Zabawa z dziećmi, wspólne wykonywanie prac plastycznych oraz śpiewanie im piosenek sprawia mi ogromną radość i satysfakcję.

Ciocia Kasia

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym oraz kurs pierwszej pomocy. Zanim zaczęłam prace w Akademii Malucha pracowałam jako niania.
Praca z dziećmi była moim marzeniem, opieka nad nimi sprawia mi wiele przyjemności
i satysfakcji. Lubię obserwować różne zachowania maluszków
i postępy jakie robią każdego dnia.
Katarzyna Hołda

ciocia Paulinka

Jestem studentką II roku pedagogiki resocjalizacyjnej na Krakowskiej Akademii oraz absolwentką liceum profilowanego o profilu socjalno –pedagogicznym.
Przed rozpoczęciem pracy w Akademii Malucha pracowałam jako niania 2-letniej dziewczynki. Od roku jestem opiekunem najstarszej grupy Akademii „KRASNOLUDKÓW”.

Dzieci to nasze największe skarby, więc każdy opiekujący się  nimi powinien wkładać jak najwięcej serca w ich wychowanie i szczęście. Swoją pracą chciałabym pokazać, że dzieci to przede wszystkim mali ludzie, którzy tak jak każdy człowiek potrzebują: miłości, zrozumienia, kształcenia i czasem odrobiny swobody. Mam nadzieje, że mimo młodego wieku jestem osobą godną zaufania.

Kontakt

Żłobek niepubliczny Akademia Malucha Słoneczny Kąt
ul. Ciechocińska 2
30-433 Kraków

kontakt@slonecznykat.edu.pl
tel. 665 822 160 (rekrutacja, sprawy bieżące)
tel. 607 510 789 (oferty handlowe, reklamy)